Zásnubní prsten z bílého zlata s diamanty Zn 203 0014

Kód: 910
Neohodnoceno
90 436 Kč
Na objednávku

Luxusní prstýnek z bílého14 karátového zlata s centrálním diamantem briliantového brusu a drobnými brilianty v obroučce.

Detailní informace

Šperky od Šperky Šebrle

Náš ateliér se nachází v centru Turnova, ve městě s tradicí výroby šperků a broušení kamenů. Touto cestou kvality, moderního designu a inovací, se proto se snažíme jít i my. Šperky u nás vznikají ručně, od vytvoření prvomodelu, přes opracování, broušení, ručního zasazení veškerých kamenů, až po finální leštění. Naším cílem je vytvořit pro zákazníka šperk, který bude ozdobou po několik generací..

Detailní popis produktu

Jedinečný, luxusní prstýnek z bílého14 karátového zlata s centrálním diamantem briliantového brusu a drobnými brilianty v obroučce. Tento zlatý prsten s diamanty je vhodný jak pro každodenní nošení, pro radost nebo může být tím správným prstýnkem k tak výjimečné události, jako jsou zásnuby. Prsten je vyroben ručně v naší dílně s maximální pečlivostí a v nejvyšší kvalitě, již od samotné realizace vzoru, přes opracování, až po pečlivé zasazení kamínků. Jejich pravost a ryzost je deklarována státním puncem puncovního úřadu. Zboží skladem odesíláme do 3-5 dní od objednání a úhrady objednávky v dárkové krabičce.

materiál: bílé zlato 14 kt 585/1000
centrální kámen: diamant  briliantový brus, váha 0,50 ct, čistota SI1, barva G
drobné kameny: briliant, váha 0,289 ct, čistota SI1, barva G                                                                                                      
váha šperku: 3,44 g

velikost prstýnku:
průměr obruby 5,5 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Zásnubní prsteny
Kámen: Diamant
Materiál: Bílé zlato