Přívěsek ze žlutého zlata s černými, hnědými a žlutými diamanty Zn 218 004

Kód: 2021369
Neohodnoceno
81 039 Kč
Na objednávku (1 ks)

Luxusní přívěšek ve tvaru kočky vyrobený ze žlutého 14 karátového zlata s detaily dobarvovanými bílým rhodiem a černým rutheniem, osázený hnědými, žlutými a černými diamanty.

Detailní informace

Šperky od Šperky Šebrle

Náš ateliér se nachází v centru Turnova, ve městě s tradicí výroby šperků a broušení kamenů. Touto cestou kvality, moderního designu a inovací, se proto se snažíme jít i my. Šperky u nás vznikají ručně, od vytvoření prvomodelu, přes opracování, broušení, ručního zasazení veškerých kamenů, až po finální leštění. Naším cílem je vytvořit pro zákazníka šperk, který bude ozdobou po několik generací..

Detailní popis produktu

Luxusní přívěšek ve tvaru kočky vyrobený ze žlutého 14 karátového zlata s detaily dobarvovanými bílým rhodiem a černým rutheniem, osázený hnědými, žlutými a černými diamanty. Tímto šperkem můžete dát najevo, jak si blízké osoby vážíte a jak Vám na ní záleží. Přívěsek je vhodný pro ty, kteří umí ocenit jedinečného spojení drahého kovu s přírodními kameny. Je vyroben ručně v naší dílně s maximální pečlivostí a v nejvyšší kvalitě, již od samotné realizace vzoru, přes opracování, až po pečlivé zasazení kamínků. Jejich pravost a ryzost je deklarována státním puncem puncovního úřadu. Zboží skladem odesíláme do 3-5 dní od objednání a úhrady objednávky v dárkové krabičce.

materiál: žluté zlato 14 kt 585/1000
kámen: hnědý, žlutý a černý diamant
váha šperku: 

velikost šperku:
výška kočky:  mm
šířka kočky:  mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Zakázkové šperky
Kámen: Diamant
Materiál: Žluté zlato