Prsten z růžového zlata a diamanty Pd 202 092

Kód: 2021996
Neohodnoceno
11 006 Kč
Na objednávku (1 ks)

Elegantní prstýnek z růžového 14 karátového zlata s jemnou kombinací černého diamantu a bílých briliantů.

Detailní informace

Šperky od Šperky Šebrle

Náš ateliér se nachází v centru Turnova, ve městě s tradicí výroby šperků a broušení kamenů. Touto cestou kvality, moderního designu a inovací, se proto se snažíme jít i my. Šperky u nás vznikají ručně, od vytvoření prvomodelu, přes opracování, broušení, ručního zasazení veškerých kamenů, až po finální leštění. Naším cílem je vytvořit pro zákazníka šperk, který bude ozdobou po několik generací..

Detailní popis produktu

Elegantní prstýnek z růžového 14 karátového zlata s jemnou kombinací černého diamantu a bílých briliantů. Tento prsten potěší ženy, které ocení jedinečné spojení drahého kovu s přírodními kameny. Prsten a je vhodný jak k běžnému nošení, tak k výjimečným příležitostem, je vyroben ručně v naší dílně s maximální pečlivostí a v nejvyšší kvalitě, již od samotné realizace vzoru, přes opracování, až po pečlivé zasazení kamínků. Jejich pravost a ryzost je deklarována státním puncem puncovního úřadu. Zboží skladem odesíláme do 3-5 dní od objednání a úhrady objednávky v dárkové krabičce. 

materiál: růžové zlato 14 kt 585/1000                                                                                                                                                                    centrální kámen: černé diamanty, váha 0,0203 ct 
ostatní kameny: diamant, briliantový brus, váha 0,0604 ct, čistota SI, barva G
váha šperku: 2,26 g

velikost prstýnku:
průměr obruby 6 mm