Prsten z bílého zlata s diamanty Pd 219 049

Kód: 2021792
Neohodnoceno
11 006 Kč
Na objednávku (1 ks)

Elegantní prstýnek z bílého 14 karátového zlata s jemnou kombinací černého diamantu a bílých briliantů.

Detailní informace

Šperky od Šperky Šebrle

Náš ateliér se nachází v centru Turnova, ve městě s tradicí výroby šperků a broušení kamenů. Touto cestou kvality, moderního designu a inovací, se proto se snažíme jít i my. Šperky u nás vznikají ručně, od vytvoření prvomodelu, přes opracování, broušení, ručního zasazení veškerých kamenů, až po finální leštění. Naším cílem je vytvořit pro zákazníka šperk, který bude ozdobou po několik generací..

Detailní popis produktu

Elegantní prstýnek z bílého 14 karátového zlata s jemnou kombinací černého diamantu a bílých briliantů. Tento prsten potěší ženy, které dokážou ocenit jedinečné spojení drahého kovu s přírodními kameny a je vhodný jak k běžnému nošení, tak k výjimečným příležitostem. Prsten je vyroben ručně v naší dílně s maximální pečlivostí a v nejvyšší kvalitě, již od samotné realizace vzoru, přes opracování, až po pečlivé zasazení kamínků. Jejich pravost a ryzost je deklarována státním puncem puncovního úřadu. Zboží skladem odesíláme do 3-5 dní od objednání a úhrady objednávky v dárkové krabičce. 

materiál: bílé zlato 14 kt 585/1000                                                                                                                                                                            centrální kámen: černý diamant, váha 0,0203 ct
ostatní kameny: briliant, kulatý brus, váha 0,0604 ct, čistota SI, barva G
váha šperku: 2,26 g

velikost prstýnku:
průměr obruby 6 mm