Dámské náušnice z růžového zlata s topazem a brilianty N 202 089

Kód: 93
Neohodnoceno
11 240 Kč
Na objednávku

Luxusní, zlaté náušnice, vyrobené z růžového 14 karátového zlata, osazené přírodním topazem a drobnými brilianty s uzávěrem typu klapka.

Detailní informace

Šperky od Šperky Šebrle

Náš ateliér se nachází v centru Turnova, ve městě s tradicí výroby šperků a broušení kamenů. Touto cestou kvality, moderního designu a inovací, se proto se snažíme jít i my. Šperky u nás vznikají ručně, od vytvoření prvomodelu, přes opracování, broušení, ručního zasazení veškerých kamenů, až po finální leštění. Naším cílem je vytvořit pro zákazníka šperk, který bude ozdobou po několik generací..

Detailní popis produktu

 

Luxusní, zlaté náušnice, vyrobené z růžového 14 karátového zlata, osazené přírodním topazem a drobnými brilianty s uzávěrem typu klapka. Tento šperk podtrhuje svým jedinečným spojením drahého kovu s přírodními kameny ženskou krásu a jemnost. Náušnice v tomto provedení potěší každou ženu a jsou vhodné jak pro běžné nošení, tak pro výjimečné příležitosti. Potěší jako milý dárek k výročí, narozeninám nebo jako dárek k narození dítěte. Náušnice jsou vyrobeny ručně v naší dílně s maximální pečlivostí a v nejvyšší kvalitě, již od samotné realizace vzoru, přes opracování, až po pečlivé zasazení kamínků. Jejich pravost a ryzost je deklarována státním puncem puncovního úřadu. Zboží skladem odesíláme do 3-5 dní od objednání a úhrady objednávky v dárkové krabičce.

materiál: růžové zlato 14 kt 585/1000
kámen:  přírodní topaz trilion, váha 1,36 ct, výška 7 mm, šířka 7 mm
              diamant, briliantový brus, váha 0,067 ct, čistota SI, barva G  
váha šperku: 2,06 g

velikost šperku:
výška: 7  mm
šířka: 7  mm
celková výška: 15  mm

uzávěr: klapka 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Náušnice
Kámen: Diamant, Topaz
Materiál: Růžové zlato