Dámské náušnice z bílého zlata s berylem N 219 007

Kód: 91
Neohodnoceno
11 348 Kč
Na objednávku (1 ks)

Luxusní, zlaté náušnice, vyrobené z bílého 14 karátového zlata, osazené přírodním zlatým berylem a drobnými brilianty s uzávěrem typu klapka

Detailní informace

Šperky od Šperky Šebrle

Náš ateliér se nachází v centru Turnova, ve městě s tradicí výroby šperků a broušení kamenů. Touto cestou kvality, moderního designu a inovací, se proto se snažíme jít i my. Šperky u nás vznikají ručně, od vytvoření prvomodelu, přes opracování, broušení, ručního zasazení veškerých kamenů, až po finální leštění. Naším cílem je vytvořit pro zákazníka šperk, který bude ozdobou po několik generací..

Detailní popis produktu

Luxusní, zlaté náušnice, vyrobené z bílého 14 karátového zlata, osazené přírodním zlatým berylem a drobnými brilianty s uzávěrem typu klapka. Tento šperk podtrhuje svým jedinečným spojením drahého kovu s přírodními kameny ženskou krásu a jemnost. Náušnice v tomto provedení potěší každou ženu a jsou vhodné jak pro běžné nošení, tak pro výjimečné příležitosti. Potěší jako milý dárek k výročí, narozeninám nebo jako dárek k narození dítěte. Náušnice jsou vyrobeny ručně v naší dílně s maximální pečlivostí a v nejvyšší kvalitě, již od samotné realizace vzoru, přes opracování, až po pečlivé zasazení kamínků. Jejich pravost a ryzost je deklarována státním puncem puncovního úřadu. Zboží skladem odesíláme do 3-5 dní od objednání a úhrady objednávky v dárkové krabičce.

materiál: bílé zlato 14 kt 585/1000
kámen:  přírodní zlatý beryl trilion cut, váha 1,86 ct, 
              diamant, briliantový brus, váha 0,0408 ct, čistota SI 1, barva G  
váha šperku: 2,71 g

velikost šperku:
výška: 17  mm
šířka: 9,5  mm
uzávěr: klapka 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Náušnice
Kámen: Beryl, Diamant
Materiál: Bílé zlato