Řetízkový náramek z růžového zlata Nr 204 010

Kód: 984
Novinka
Neohodnoceno
3 920 Kč
Skladem (1 ks)

Jemný řetízkový náramek vyrobený z růžového 14 karátového zlata s motivem kytičky je elegantním dárkem, který zvýrazní ženskou krásu a podtrhne její jedinečnost.

Detailní informace

Šperky od Šperky Šebrle

Náš ateliér se nachází v centru Turnova, ve městě s tradicí výroby šperků a broušení kamenů. Touto cestou kvality, moderního designu a inovací, se proto se snažíme jít i my. Šperky u nás vznikají ručně, od vytvoření prvomodelu, přes opracování, broušení, ručního zasazení veškerých kamenů, až po finální leštění. Naším cílem je vytvořit pro zákazníka šperk, který bude ozdobou po několik generací..

Detailní popis produktu

Jemný řetízkový náramek vyrobený z  růžového 14 karátového zlata s motivem kytičky je elegantním dárkem, který zvýrazní ženskou krásu a podtrhne její jedinečnost. Tento náramek je ideální volbou pro různé příležitosti, kdy chcete vyjádřit lásku, poděkování nebo ocenění. Vyberte si šperk, který promluví za vás a podtrhne význam daného okamžiku. Náramek je vyrobené v naší dílně s maximální pečlivostí a nejvyšší kvalitě. Jejich pravost a ryzost je deklarována státním puncem puncovního úřadu. Zboží odesíláme do 3-5 dní od objednání a úhrady objednávky v dárkové krabičce.

 

 

 

materiál: růžové zlato 14 kt 585/1000 

kameny: bez kamene

váha šperku: 1,29 g

velikost komponentu:

výška 13 mm

šířka 15 mm

délka náramku 17 – 18 cm