Přívěsek s vltavínem a diamanty na řetízku z růžového zlata Př 202 019

Kód: 1009
Novinka Tip
Neohodnoceno
12 000 Kč
Na objednávku

Zlatý řetízek s pohyblivým přívěskem s vltavínem zdobený drobnými brilianty v klasickém, zároveň však netradičním vzhledu.

Detailní informace

Šperky od Šperky Šebrle

Náš ateliér se nachází v centru Turnova, ve městě s tradicí výroby šperků a broušení kamenů. Touto cestou kvality, moderního designu a inovací, se proto se snažíme jít i my. Šperky u nás vznikají ručně, od vytvoření prvomodelu, přes opracování, broušení, ručního zasazení veškerých kamenů, až po finální leštění. Naším cílem je vytvořit pro zákazníka šperk, který bude ozdobou po několik generací..

Detailní popis produktu

Zlatý řetízek s pohyblivým přívěskem s vltavínem zdobený drobnými brilianty v klasickém, zároveň však netradičním vzhledu vyrobený z růžového 14 karátového zlata, podtrhující noblesu a jedinečnost ženy, která ho bude nosit. Délka řetízku je díky regulovatelným očkům nastavitelná v rozmezí 42 až 45 cm, což umožňuje přizpůsobení dle individuálních preferencí. Každý kus je vytvářen ručně v mé dílně, kde kladu důraz na detail, kvalitu a preciznost od počátečního návrhu, přes zpracování, až po finální osazení kamínků. Autenticita a kvalita materiálů jsou garantovány státním puncem puncovního úřadu. Všechny produkty jsou dodávány ve stylové dárkové krabičce, přičemž doba odeslání skladem dostupných položek činí 3-5 dní od momentu objednání a zaplacení.

 

materiál: růžové zlato 14 kt 585/1000
kámen: vltavín, brus trilion, váha 0,82 ct
             briliant, kulatý brus, váha 0, 0000 ct, čistota SI1, barva G


váha šperku: 2,51 g

velikost přívěsku:
výška: 15 mm
šířka: 7,5 mm
délka řetízku: 42 – 45 cm