Přívěsek s řetízkem z růžového zlata s brilianty Nh 204 033

Kód: 1051
Novinka
Neohodnoceno
24 424 Kč
Na objednávku (1 ks)

Zlatý řetízek s pohyblivým přívěskem ve tvaru kroužku, vyrobený z růžového 14 karátového zlata s diamanty. Tento šperk potěší především ženu, která ocení jedinečné spojení drahého kovu s přírodními kameny.

Detailní informace

Šperky od Šperky Šebrle

Náš ateliér se nachází v centru Turnova, ve městě s tradicí výroby šperků a broušení kamenů. Touto cestou kvality, moderního designu a inovací, se proto se snažíme jít i my. Šperky u nás vznikají ručně, od vytvoření prvomodelu, přes opracování, broušení, ručního zasazení veškerých kamenů, až po finální leštění. Naším cílem je vytvořit pro zákazníka šperk, který bude ozdobou po několik generací..

Detailní popis produktu

Zlatý řetízek s pohyblivým přívěskem ve tvaru kroužku, vyrobený z růžového 14 karátového zlata s diamanty. Tento šperk potěší především ženu, která ocení jedinečné spojení drahého kovu s přírodními kameny. Řetízek z bílého zlata lze díky očkům regulovat do délky 42 - 45 cm. Řetízek na krk s přívěškem je vyroben ručně v naší dílně s maximální pečlivostí a v nejvyšší kvalitě, již od samotné realizace vzoru, přes opracování, až po pečlivé zasazení kamínků. Jejich pravost a ryzost je deklarována státním puncem puncovního úřadu. Zboží skladem odesíláme do 3-5 dní od objednání a úhrady objednávky v dárkové krabičce.

materiál: růžové zlato 14 kt ryzost 585/1000
kámen:   briliant, kulatý brus, váha 0,80 ct, čistota SI, barva G
váha šperku: 2,88 g

velikost šperku:
průměr přívěsku: 14,80 mm
délka řetízku: 42 – 45 cm