Přívěsek s řetízkem z bílého zlata s brilianty Př 203 008

Kód: 870
Neohodnoceno
15 622 Kč
Na objednávku

Elegantní, zlatý řetízek s pohyblivým přívěskem ve tvaru motýla, vyrobený z bílého 14 karátového zlata s vsazenými drobnými diamanty.

Detailní informace

Šperky od Šperky Šebrle

Náš ateliér se nachází v centru Turnova, ve městě s tradicí výroby šperků a broušení kamenů. Touto cestou kvality, moderního designu a inovací, se proto se snažíme jít i my. Šperky u nás vznikají ručně, od vytvoření prvomodelu, přes opracování, broušení, ručního zasazení veškerých kamenů, až po finální leštění. Naším cílem je vytvořit pro zákazníka šperk, který bude ozdobou po několik generací..

Detailní popis produktu

Elegantní, zlatý řetízek s pohyblivým přívěskem ve tvaru motýla, vyrobený z bílého 14 karátového zlata s vsazenými drobnými diamanty, je vhodný pro jemné ženy, které ocení jedinečné spojení drahého kovu s přírodními kameny. Délka řetízku je díky regulovatelným očkům nastavitelná v rozmezí 42 až 45 cm, což umožňuje přizpůsobení dle individuálních preferencí. Každý kus je vytvářen ručně v mé dílně, kde kladu důraz na detail, kvalitu a preciznost od počátečního návrhu, přes zpracování, až po finální osazení kamínků. Autenticita a kvalita materiálů jsou garantovány státním puncem puncovního úřadu. Všechny produkty jsou dodávány ve stylové dárkové krabičce, přičemž doba odeslání skladem dostupných položek činí 3-5 dní od momentu objednání a zaplacení.

materiál: bílé zlato 14 kt 585/1000
kámen: briliant, kulatý brus, váha 0,0140 ct, čistota SI 1, barva G
váha šperku: 1,91 g

velikost přívěsku:
výška: 11 mm
šířka:  8 mm
délka řetízku: 42 - 45 cm