Přívěsek s řetízkem z bílého zlata s brilianty Př 203 008

Kód: 870
Neohodnoceno
15 622 Kč
Na objednávku

Elegantní, zlatý řetízek s pohyblivým přívěskem ve tvaru motýla, vyrobený z bílého 14 karátového zlata s vsazenými drobnými diamanty, je vhodný pro jemné ženy, které ocení jedinečné spojení drahého kovu s přírodními kameny.

Detailní informace

Šperky od Šperky Šebrle

Náš ateliér se nachází v centru Turnova, ve městě s tradicí výroby šperků a broušení kamenů. Touto cestou kvality, moderního designu a inovací, se proto se snažíme jít i my. Šperky u nás vznikají ručně, od vytvoření prvomodelu, přes opracování, broušení, ručního zasazení veškerých kamenů, až po finální leštění. Naším cílem je vytvořit pro zákazníka šperk, který bude ozdobou po několik generací..

Detailní popis produktu

Elegantní, zlatý řetízek s pohyblivým přívěskem ve tvaru motýla, vyrobený z bílého 14 karátového zlata s vsazenými drobnými diamanty, je vhodný pro jemné ženy, které ocení jedinečné spojení drahého kovu s přírodními kameny. Díky očkům lze délku řetízku regulovat od 42cm do 45 cm. Náhrdelník je vyroben ručně v naší dílně s maximální pečlivostí a v nejvyšší kvalitě, již od samotné realizace vzoru, přes opracování, až po pečlivé zasazení kamínků. Jejich pravost a ryzost je deklarována státním puncem puncovního úřadu. Zboží skladem odesíláme do 3-5 dní od objednání a úhrady objednávky v dárkové krabičce.

materiál: bílé zlato 14 kt 585/1000
kámen: briliant, kulatý brus, váha 0,0140 ct, čistota SI 1, barva G
váha šperku: 1,91 g

velikost přívěsku:
výška: 11 mm
šířka:  8 mm
délka řetízku: 42 - 45 cm