Přívěsek s řetízkem ze žlutého zlata a topazem Př 219 017

Kód: 2021589
Akce
Neohodnoceno
7 773 Kč
Na objednávku

Zlatý řetízek s pohyblivým elegantním přívěskem ve tvaru srdce, vyrobený ze žlutého 14 karátového zlata, osazený přírodním topazem.

Detailní informace

Šperky od Šperky Šebrle

Náš ateliér se nachází v centru Turnova, ve městě s tradicí výroby šperků a broušení kamenů. Touto cestou kvality, moderního designu a inovací, se proto se snažíme jít i my. Šperky u nás vznikají ručně, od vytvoření prvomodelu, přes opracování, broušení, ručního zasazení veškerých kamenů, až po finální leštění. Naším cílem je vytvořit pro zákazníka šperk, který bude ozdobou po několik generací..

Detailní popis produktu

Zlatý řetízek s pohyblivým elegantním přívěskem ve tvaru srdce, vyrobený ze žlutého 14 karátového zlata, osazený přírodním topazem. Tento šperk podtrhuje svým jedinečným spojením drahého kovu s přírodním kamenem ženskou krásu a jemnost. Náhrdelník v tomto provedení potěší každou ženu. Řetízek na krk s přívěškem je vyroben ručně v naší dílně s maximální pečlivostí a v nejvyšší kvalitě, již od samotné realizace vzoru, přes opracování, až po pečlivé zasazení kamínků. Jejich pravost a ryzost je deklarována státním puncem puncovního úřadu. Zboží skladem odesíláme do 3-5 dní od objednání a úhrady objednávky v dárkové krabičce.

materiál: žluté zlato 14 kt 585/1000
kámen: přírodní topaz, šířka 8 mm, výška 15,5 mm
váha šperku: 2,23g

délka řetízku: 42 – 45 cm

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Náhrdelníky
Kámen: Topaz
Materiál: Žluté zlato