Dětské náušnice ze žlutého zlata se zirkony Dn 202 127

Kód: 765
Neohodnoceno
2 397 Kč
Skladem (1 ks)

Zlaté, dětské náušničky ve tvaru hvězdičky vyrobené ze žlutého zlata 14 karátového zlata, osazené modrými a bílými zirkony.

Detailní informace

Šperky od Šperky Šebrle

Náš ateliér se nachází v centru Turnova, ve městě s tradicí výroby šperků a broušení kamenů. Touto cestou kvality, moderního designu a inovací, se proto se snažíme jít i my. Šperky u nás vznikají ručně, od vytvoření prvomodelu, přes opracování, broušení, ručního zasazení veškerých kamenů, až po finální leštění. Naším cílem je vytvořit pro zákazníka šperk, který bude ozdobou po několik generací..

Detailní popis produktu

Zlaté, dětské náušničky ve tvaru hvězdičky vyrobené ze žlutého zlata 14 karátového zlata, osazené modrými a bílými zirkony. Díky uzávěru typu brizura jsou náušnice vhodné pro miminka nebo malé slečny a jsou vhodné jako první dárek k narození. Náušnice jsou vyrobené v naší dílně s maximální pečlivostí a nejvyšší kvalitě, již od samotné realizace vzoru, přes opracování, až po pečlivé zasazení kamínků. Jejich pravost a ryzost je deklarována státním puncem puncovního úřadu. Zboží odesíláme do 3-5 dní od objednání a úhrady objednávky v dárkové krabičce.

materiál: žluté zlato 14 kt 585/1000
kameny: modrý a bílý zirkon
váha šperku: 1,05 g

velikost náušnic:
výška 13 mm
průměr hvězdičky 6 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské náušnice
Kámen: Zirkon
Materiál: Žluté zlato