Dámské náušnice ze žlutého zlata s vltavínem a diamanty N 204 062

Kód: 1168
Neohodnoceno
36 230 Kč
Na objednávku (1 ks)

Luxusní zlaté náušnice vyrobené ze žlutého 14 karátového zlata osazené přírodním vltavínem a brilianty s uzávěrem typu klapka.

Detailní informace

Šperky od Šperky Šebrle

Náš ateliér se nachází v centru Turnova, ve městě s tradicí výroby šperků a broušení kamenů. Touto cestou kvality, moderního designu a inovací, se proto se snažíme jít i my. Šperky u nás vznikají ručně, od vytvoření prvomodelu, přes opracování, broušení, ručního zasazení veškerých kamenů, až po finální leštění. Naším cílem je vytvořit pro zákazníka šperk, který bude ozdobou po několik generací..

Detailní popis produktu

Luxusní zlaté náušnice vyrobené ze žlutého 14 karátového zlata osazené přírodním vltavínem a brilianty s uzávěrem typu klapka. Tento jedinečný šperk podtrhne eleganci a krásu ženy, která dává přednost kombinaci přírodního kamene spolu s drahým kovem. Každý kus je vyroben  ručně v mé dílně, kde kladu důraz na detail, kvalitu a preciznost od počátečního návrhu, přes zpracování, až po finální osazení kamínků. Autenticita a kvalita materiálů jsou garantovány státním puncem puncovního úřadu. Všechny produkty jsou dodávány ve stylové dárkové krabičce, přičemž doba odeslání skladem dostupných položek činí 3-5 dní od momentu objednání a zaplacení.

materiál: žluté zlato 14 kt 585/1000
kámen:   přírodní vltavín 7x7 mm, váha 2,56 ct, 
              diamant, briliantový brus, váha 0,338 ct, čistota SI, barva G  
váha šperku: 3,23 g

velikost šperku:
výška: 10  mm
šířka: 10  mm
uzávěr: klapka 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dámské náušnice
Kámen: Vltavín, Diamant
Materiál: Žluté zlato