Dámské náušnice ze žlutého zlata s brilianty N 203 002

Kód: 843
Neohodnoceno
23 930 Kč
Na objednávku

Nádherné, zlaté náušnice, s efektem velkého kamene vyrobené ze žlutého 14 karátového zlata, osazené přírodními brilianty s uzávěrem typu balónek.

Detailní informace

Šperky od Šperky Šebrle

Náš ateliér se nachází v centru Turnova, ve městě s tradicí výroby šperků a broušení kamenů. Touto cestou kvality, moderního designu a inovací, se proto se snažíme jít i my. Šperky u nás vznikají ručně, od vytvoření prvomodelu, přes opracování, broušení, ručního zasazení veškerých kamenů, až po finální leštění. Naším cílem je vytvořit pro zákazníka šperk, který bude ozdobou po několik generací..

Detailní popis produktu

Nádherné, zlaté náušnice, s efektem velkého kamene vyrobené ze žlutého 14 karátového zlata, osazené přírodními brilianty s uzávěrem typu balónek. Tento šperk podtrhuje svým jedinečným spojením drahého kovu s přírodními kameny ženskou krásu a jemnost. Náušnice jsou vhodné pro běžné nošení, a můžou být milým dárkem k výročí, narozeninám nebo jen tak. Náušnice jsou vyrobeny ručně v naší dílně s maximální pečlivostí a v nejvyšší kvalitě, již od samotné realizace vzoru, přes opracování, až po pečlivé zasazení kamínků. Jejich pravost a ryzost je deklarována státním puncem puncovního úřadu. Zboží skladem odesíláme do 3-5 dní od objednání a úhrady objednávky v dárkové krabičce.

materiál: žluté zlato 14 kt 585/1000
kámen: diamant, briliantový brus, váha 0,215 ct, čistota SI, barva G  
váha šperku: 1,40 g

velikost šperku:
průměr: 5,5 mm
uzávěr: balónek