Dámské náušnice z růžového zlata s perlou a diamantem N 203 012

Kód: 900
Novinka
Neohodnoceno
6 570 Kč
Na objednávku

Nádherné, zlaté náušnice z růžového 14 karátového zlata, osazené přírodními perlami a diamanty, s uzávěrem typu balónek.

Detailní informace

Šperky od Šperky Šebrle

Náš ateliér se nachází v centru Turnova, ve městě s tradicí výroby šperků a broušení kamenů. Touto cestou kvality, moderního designu a inovací, se proto se snažíme jít i my. Šperky u nás vznikají ručně, od vytvoření prvomodelu, přes opracování, broušení, ručního zasazení veškerých kamenů, až po finální leštění. Naším cílem je vytvořit pro zákazníka šperk, který bude ozdobou po několik generací..

Detailní popis produktu

Nádherné, zlaté náušnice z růžového 14 karátového zlata, osazené přírodními perlami a diamanty, s uzávěrem typu balónek. Tyto náušnice jsou vhodné jak pro každodenní nošení, tak pro výjimečné příležitosti a mohou posloužit jako dárek, který potěší každou ženu. Náušnice jsou vyrobené ručně v naší dílně s maximální pečlivostí a nejvyšší kvalitě. Jejich pravost a ryzost je deklarována státním puncem puncovního úřadu. Zboží skladem odesíláme do 3-5 dní od objednání a úhrady objednávky v dárkové krabičce.

materiál: růžové zlato 14 kt 585/1000
kámen: briliant, kulatý brus, váha 0,005 ct, čistota SI, barva G, průměr 2mm
přírodní perla: průměr 7 - 7,5mm
váha šperku: 2,47 mm 

velikost náušnic:
délka náušnic: 10 mm

uzávěr: balónek

Doplňkové parametry

Kategorie: Dámské náušnice
Kámen: Diamant, Perla
Materiál: Růžové zlato