Dámské náušnice z bílého zlata s černými diamanty Dn 202 100

Kód: 831
Novinka
Neohodnoceno
5 248 Kč
Na objednávku

Nevšední, zlaté náušnice ve tvaru ptáčka, vyrobené z bílého 14 karátového zlata, osazené černými diamanty s uzávěrem na puzetu.

Detailní informace

Šperky od Šperky Šebrle

Náš ateliér se nachází v centru Turnova, ve městě s tradicí výroby šperků a broušení kamenů. Touto cestou kvality, moderního designu a inovací, se proto se snažíme jít i my. Šperky u nás vznikají ručně, od vytvoření prvomodelu, přes opracování, broušení, ručního zasazení veškerých kamenů, až po finální leštění. Naším cílem je vytvořit pro zákazníka šperk, který bude ozdobou po několik generací..

Detailní popis produktu

Nevšední, zlaté náušnice ve tvaru ptáčka, vyrobené z bílého 14 karátového zlata, osazené černými diamanty s uzávěrem na puzetu. Tento nevšední šperk podtrhuje svým jedinečným spojením drahého kovu s přírodními kameny ženskou krásu a jemnost. Náušnice v tomto provedení potěší každou ženu a jsou vhodné pro běžné nošení. Potěší jako milý dárek k výročí, narozeninám nebo jako dárek k narození dítěte. Náušnice jsou vyrobeny ručně v naší dílně s maximální pečlivostí a v nejvyšší kvalitě, již od samotné realizace vzoru, přes opracování, až po pečlivé zasazení kamínků. Jejich pravost a ryzost je deklarována státním puncem puncovního úřadu. Zboží skladem odesíláme do 3-5 dní od objednání a úhrady objednávky v dárkové krabičce.

materiál: bílé zlato 14 kt 585/1000
kámen:  černý diamant, váha 0,048 ct, 
váha šperku: 1,08 g

velikost šperku:
velký ptáček: 10 x 6 mm
malý ptáček: 6 x 4 mm
uzávěr: puzeta

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dámské náušnice
Kámen: Diamant
Materiál: Bílé zlato